Duben 2012

20.4.2012

21. dubna 2012 v 17:53 | aleu |  Každodeník
20.dubna - dnešní příspěvek jsem chtěla napsat z mého mobilu, jenže jsem dělala překlepy a ty pak nešly smazat, tak jsem se na to vybodla. (teď píšu jednou rukou, v tý druhý mam koláč :D ) Absolutně nic zajímavého se nedělo... lazy day.

19.4.2012

20. dubna 2012 v 8:04 | aleu |  Každodeník
19.dubna - bohužel v mých stereotypních dnech není moc zajímavých věcí, co stojí za zmínku. Rodiče nedávno přišli s nápadem stavby rodinnýho domu na vlastním pozemku, kvůli tomu že to vyjde hrozně výhodně atd. V podstatě nemám nic proti, ikdyž jsem chtěla koupit spíš starší dům než stavět. Nakonec proč ne? Celý život doufám, že jednou se odstěhujem z bytu a budeme mít vlastní bydlení. Je super, že dům by byl napsanej na mě, jelikož jsem plnoletá a rodiče si přejou, aby to byl můj dům. Díky jim za důvěru :D To je fakt super, páč vlastní bydlení bych měla do smrti zajištěný. A nejlepší na tom všem je, že bysme se přestěhovali blíž k ČB. Pro mě ideální, mohla bych totiž začít žít o něco víc podle svých představ. Už míň ideální je, že bych sdílela společnou domácnost s rodiči, nevím jistě, jestli by se jim líbilo, kdybych si do domu nastěhovala svojí přítelkyni. Ale jsem mladá a bezstarostná, takže nemám v plánu se tím zatěžovat :D

18.4.2012 - start

18. dubna 2012 v 19:42 | aleu |  Každodeník
18.dubna - jupí, dnes startuju můj 365ti denní projekt :D Chtěla jsem tu udělat ještě pár úprav, ale to počká, jsem totiž nedočkavec a už jsem s tím chtěla začít :D Fotky tu každý den nebudou, spíš jenom výjimečně, na každodenní přidávání fotek jsem moc líná. A co dnešní den? Docela nuda, normálně se těším až začnu zase chodt do školy. Většinu dne jsem trávila marnými pokusy o zprovoznění datadisku Sims 3 domácí mazlíčci. Nejde to :( Dnes byl super díl Buffy. Entropy. Jeden z posledních dílů, kde jsou Willow a Tara zase spolu :( Nenávidím Warrena... Zbytek dnešního večera strávím sledováním seriálu První krok. Nejvíc emotivní song pro tenhle den je jednoznačně That kind of love od Alison Krauss.