Červenec 2012

Život je bahno

26. července 2012 v 9:02 | aleu |  Každodeník
... a jen svině v něm umí chodit.
Jaká pravda...
Mé naděje se den ode dne víc rozpouští. Nedokážu myslet na nic jinýho :( Já vím, že někdy to prostě nejde, když ono je tak těžký se s tím smířit... Připadá mi všechno postavený vzhůru nohama. Jenže jak se říká. Naděje umírá poslední a tak i přes ty miliony překážek a problémů pořád v hloubi duše nepřestávám doufat.

People are afraid of me because I'm different

25. července 2012 v 12:03 | aleu |  Každodeník
"Nicnepřinášející středa..."
Léto stojí za hovno, na obzoru žádná akce, hniju doma. Přemýšlím, jak se zabavit.
Pomalu ztrácím i ten poslední kousek naděje. Je to prostě jenom velkej otazník a vše kolem toho je tak blbá situace...
No, život jde dál.

Ranní intuice

24. července 2012 v 8:42 | aleu |  Každodeník
Dnes se fence mojí kamarádky narodily štěňátka. Tak strašně dlouho očekávaná a vymodlená. Strašně jsem to s ní prožívala a dnes ráno jsem se vzbudila ve 4:00. Kontrolovala jsem mobil, jestli už nepřišla zpráva nebo jestli jsem nezaspala volání, ale nic. Bylo mi to už podezřelé, ale za 5 minut mi volala a já se to dozvěděla :) Takže, intuice funguje. Vzbudila jsem se v pravý čas :) A pak už jsem spát nešla.
Mé plány na dnešek: dočíst Červeného draka a dát do kupy moje kolo. A pak vyrazím s pesanem někam se projet a pořádně si vyčistit hlavu.


23.7.2012

23. července 2012 v 16:50 | aleu |  Každodeník
Nudaaa!
V pátek jdu zapařit s kámošem, těším se. Ale mám plán, heh. Bude těžký ho zrealizovat. Potřebuju se totiž setkat s jednou osůbkou, která má mé sympatie a mám na ní tak trochu podezření :)
Ten plán je naprosto šílenej a na 99.99999999% nevyjde. Ale ze zoufalosti už zkouším naprosto všechno. Bavím se tím aspoň v mých představách :D
Jdu zabavit mojí psí smečku. A taky čekám na jednu smutnou událost, až si z toho připadám hrozně. Čekám, protože mě by mohla přinést dalšího člena mojí velké psí rodiny. Jenže za jakých okolností? Svět není moc hezkej a spravedlivej.

22.7.2012 Bisexualita

22. července 2012 v 14:35 | aleu |  Každodeník
Tak jsem uznala za vhodné, že po milion letech zase splácám dohromady něco jako článek.
Prázdninové počasí stojí za hovno, takže dělám 2 věci: Když je hezky, jsem venku se psy. Když je hnusně, sedím u PC nebo u knížky. Taky jsem si řekla, že bych se měla připravovat do školy. Ale moje lenost nemá konce.
Uvažuju o bisexuálních lidech. Na první pohled je jich spoustu, ale ve skutečnosti je podle mě bi lidí opravdu málo. Většina lidí ve svém životě preferuje jen jedno pohlaví, jen málokdo může stejně milovat ženy i muže. Pro spoustu holek je to prostě jenom krycí manévr a to buď z důvodu, že jsou to experimentátorky a chtěly by vyzkoušet sex s jinou ženou a nebo si naopak odmítají připustit, že jsou lesby a tak se schovávají za bisexuální orientaci. Většina z nich ale pak dá přednost jen jednomu pohlaví.